Контакты

Контактное лицо: Руслан
E-mail: [email protected]
+38 (097) 693-77-91
+38 (063) 154-90-45 logo viber
+38 (050) 720-54-40

Необхідні документи

для замовлення українських автономерів:
- копія техпаспорта
- копія прав або паспорта
- якщо ТЗ оформлено на юрособу (копію свідоцтва про реєстрацію юрособи)
для замовлення іноземних номерів:
- фото або зразок необхідних номерів"

Статистика

Именные


Іменні номери Україна

іменні номера
 • Вартість від 2000 грн.
 • Базова вартість 2500 грн.
 • Вартість 1 символу 300 грн. (пробіли не враховуються)
 • Термін виготовлення: 30 днів

Правила для іменних номерів Україна

в іменних номерах дозволяється:
 • Іменні номери можуть складатися мінімум з 3 символів, максимум з 8
 • Використовувати російські, українські та латинські літери, цифри та пробіли
 • Можна нанести зображення, в правій частині номеру
 • Іменні номери на автомобіль повинні містити мінімально дві літери, одна з яких має стояти на початку
 • Можуть включати до 6 цифр (наприклад «А 77777 А», «А 888888 А» — такий номер вважається нестандартним іменним номером і коштує дорожче, див. ціни)
в іменних номерах забороняється:
 • Забороняється виготовлення іменних номерів, що імітують держ номери, наприклад: «АА 5555 КН», «АА 0001 ВР», «II 0055 II» і т.д.
 • Не допускається яка-небудь нецензурна лексика
 • Не можуть починатися на 2 літери, дублюючі держ серії, АА, АР, АМ і т.д. (переглянути всі номери регіонів авто Україна)
 • Початком іменних номерів не можуть бути літерні сполучення ОО, BP, KM, СБУ (так звані блатні номери або круті номери).

Іменні номера — процедура замовлення та виготовлення:

 1. Оформляєте замовлення через наш сайт або у нас в офісі з копіями необхідних документів — необхідні копії: техпаспорта (або тимчасового техталона), а також паспорт власника транспортного засобу. Якщо ви є власником автомобіля за генеральною довіреністю, то замовити іменні номера ви не зможете — індивідуальні номери оформляються тільки на власника автомобіля.
 2. Робите передоплату у розмірі 200 грн. Після передоплати проводиться перевірка бажаної комбінації іменних номерів в ДАІ, на випадок того, що такі номери вже кимось зайняті. Якщо такі індивідуальні номери вже зареєстровані кимось у вашій області, ми зможемо запропонувати інші схожі варіанти. Якщо клієнтові не підійде жоден із запропонованих варіантів, ми готові повернути передоплату.
 3. После перевірки в ДАІ і узгодження доступності комбінації номерів, клієнт оплачує залишок суми за іменний номер. (варіанти оплати див. у розділі » Оплата та доставка).
 4. При необхідності оформляється довіреність, яка дає право нам займатися виготовленням іменних номерів від імені клієнта (цю інформацію уточнюйте у нашого менеджера).
 5. Після надання всіх необхідних документів та оплати номерів ми приступаємо до виготовлення номерів. Термін — 30 днів.
 6. Після того як номери будуть готові ви отримуєте: комплект іменних номерів та лист з департаменту ДАІ «про закріплення за власником даних іменних номерів». З цим листом клієнту необхідно звернутися в МРЕВ за місцем реєстрації автомобіля для заміни техпаспорта, в новому техпаспорті в графі «особливі відмітки» будуть вписані індивідуальні номерні знаки. Заміну техпаспорта клієнт оплачує самостійно. Термін для заміни техпаспорта становить 10 днів з моменту отримання готових номерів та листи з департаменту ДАІ, цей термін вказІменні номери авто є додатковими номерами до основних номерами, їздити на іменних номерах можна тільки по території України, возити з собою основні номера не обов’язково. Номери є власністю власника авто, їх можна переоформити на інші автомобілі власника, подарувати або продати.
 7. Якщо іменні номерні знаки ушкодяться їх можна відновити як звичайні номери, вартість оновлення іменних номерів на авто можна дізнатися у розділі Дублікати номерів.